Par klīniku

 

Zobārsta apmeklējums ne ar ko neatšķiras no citu ārstu apmeklējuma. Zobu ārstēšana nav nekas īpaši nepatīkams. Zobārsta apmeklējumu nevajadzētu atlikt. Tas neaizņem īpaši daudz laika, taču ieguvums būs skaisti un veseli zobi. Jūs taču tam piekrītat?! Tāpēc ceram - jums būs interesanti uzzināt par mūsu klīniku un piedāvātajām ārstēšanas metodēm.
        
Mūsu klīnikas galvenais darba princips ir komandas darbs: administratori, ārsti un asistenti ir viena komanda, kuras galvenais uzdevums ir visaugstākā līmeņa palīdzība mūsu pacientiem.
        
Šodien "LAUVAS ZOBS" ir sertificēta daudzprofilu stomatoloģiskā klīnika, kas aprīkota ar mūsdienīgu medicīnisko aparatūru. Klīnikā ir septiņi stomatoloģiskie kabineti, kuros jums vienmēr sniegs kvalificētu stomatoloģisko palīdzību - terapeitisko, zobu kosmētisko restaurāciju, protezēšanu un zobu implantāciju. Jūsu rīcībā ir tehnika, kas regulēs un izlabos nepareizu sakodienu, un mūsdienīga zobu balināšanas sistēma. Zobu ārstēšanu veic efektīvā anestēzijā, izmantojot vismodernākos anestētiķus. Anestēzija tiek veikta ar vienreiz lietojamām vissmalkākajām injekciju adatām, kas ļauj injekcijas izdarīt nesāpīgi. Sterilizācijas kontrole pilnībā izslēdz ārstēšanās procesā iegūstamās infekcijas risku. Pateicoties mūsu speciālistu pieredzei un profesionalitātei, jūs patīkami pārsteigs ārstēšanas rezultāts un augstais apkalpošanas līmenis.
        
Klīnikas "LAUVAS ZOBS" personāls augsti vērtē to, ka pacienti mums uztic pašu dārgāko - savu veselību, tāpēc mūsu ārsti zobu ārstēšanu veic  kompleksi un individuāli. Mēs esam gatavi apmierināt jebkura pacienta visaugstākās prasības un attaisnot uz mums liktās cerības. Lai jūs varētu par to pārliecināties, aicinām apmeklēt mūsu klīniku.
 
 
 
Mūsu partneri:
 

 

hd film izle">hd film izlewww.sansursuzfilmizle.com
online film izle">online film izlevkfilmizle.com
masaj">masajwww.masajsalonu.tv
sarki sozu">sarki sozuwww.sarkisozleri.tv
jigolo">jigolowww.jigolobul.net
seo">seowww.istanbulseo.com.tr